Aplink mane vien tik psichopatai

Thomas Erikson
2019
Lectio divina

Visi esame sutikę tokių žmonių: regis, jie nepaprastai charizmatiški, šaunūs, užburiantys ir nuolat pasirengę padėti. Jie visada pažers komplimentų ir pagyrų, kai jų labiausiai reikia. Jais nesunku patikėti, net jei jų tariami žodžiai skamba dirbtinai – juk juos taip gera girdėti! Bet tai, kas skamba per gerai, kad būtų tiesa, paprastai ir nėra tiesa…

Visi žinome, kad aplink mus jų nestinga, tačiau psichopatų iš tiesų yra žymiai daugiau nei atrodo. Jie meluoja, apmulkina, o pasinaudoję palieka. Tai energijos vampyrai, nes žlugdydami kitus jie įgyja pasitikėjimo savimi. Juos vadina manipuliatoriais, tačiau švedų autorius Thomas Eriksonas kur kas griežtesnis: tai – tiesiog psichopatai!

Knygoje „Aplink mane – vien tik psichopatai“ jis siūlo strategijas tokį žmogų atpažinti ir „neutralizuoti“. Svarbiausia, sužinokite, kaip siekdami savo tikslų psichopatai išnaudoja silpnąsias jūsų savybes. Remdamasis keturių asmenybės tipų metodu, Thomas Eriksonas atskleis kurie – geltonieji, žalieji, raudonieji ir mėlynieji – yra gimę manipuliatoriai ir kurios „spalvos“ dažniausiai tampa jų „aukomis“.

Psichopatiškų savybių turinčių žmonių visuomenėje netrūksta – jų gali būti ir jūsų darbovietėje, ir kaimynystėje, ir net šeimoje – todėl geriausias sprendimas – profilaktika! Kol jie nepasiglemžė jūsų gyvenimo, atsiverskite „Aplink mane – vien tik psichopatai“ ir užkirskite tam kelią.

 

Komentarai