Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti

Burton G. Malkiel
2019
Leidybos studija

Knyga „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti“ yra tarp dešimties geriausių pasaulyje knygų apie investavimą. Nepaisant to, kad skaičių knygoje tikrai daug, autorius rašo taip, kad suprastų ir finansinio išsilavinimo neturintys žmonės.

Burton Malkiel įvertina ir išanalizuoja visas įmanomas investavimo galimybes, jis kalba apie akcijas, obligacijas, nekilnojamąjį turtą, draudimą, net investicijas į auksą ir pan. Taip pat knygoje rasite patarimų apie tai, kaip geriausia finansiškai pasirengti pensijai ir tvarkyti finansus bet kuriame gyvenimo etape.

Netuščiažodžiaujantis ir autoritetingai rašantis G. Malkiel knygoje „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“ atvirai ir aiškiai pasakoja tiek apie tradicinius mokesčius, ant kurių jau galybę metų laikosi pasaulis, tiek apie tokias naujoves kaip bitkoinai. Taigi ne tik pagilinsite žinias įvairiose srityse, bet ir kur kas lengviau spręsite įvairius finansinius reikalus. Autorius patarimai praktiški, iliustruoti pavyzdžiais ir paremti ilgamete jo paties patirtimi finansų srityje.

 

Komentarai