Didžiųjų lyderių kelias: šventraščio pamokos apie gyvenimą ir lyderystę

John C. Maxwell
2018
Luceo

Knygoje „Didžiųjų lyderių kelias“ vienas įtakingiausių lyderystės ekspertų pasaulyje John C. Maxwell remiasi penkiasdešimt metų trukusiomis biblijos studijomis ir atskleidžia devynių herojų istorijas, kurios padeda geriau pažinti save, išmokti lyderystės ir suvokti Dievo reikšmę mūsų gyvenime.

Kiekvienam gyvenimo atvejui galima rasti patarimą ir atsakymą. Ir toli ieškoti nereikia. Lyderystės mokytojas John C. Maxwell siūlo atrasti pamokas, slypinčias skaitomiausioje knygoje – Biblijoje. Jei bent kelias minutes galėtumėte praleisti su didžiaisiais tikėjimo milžinais iš Senojo Testamento, kokia išmintimi jie su jumis pasidalytų?

Knygos „Didžiųjų lyderių kelias“ autorius pasakoja biblijos veikėjų – Elijo, Eliziejaus, Jobo, Jokūbo, Deboros, Izaijo, Jonos, Jozuės ir Danielio istorijas. Tai žmonės, kurie laimėjo mūšius, tarnavo karaliams, įveikė tikėjimo ir santykių su Dievu krizes, kad vėl patirtų jo malonę ir iš naujo pažintų patys save. Per juos knygos autorius John C. Maxwell atskleidžia amžinas lyderystės, žmogiškumo ir ryšio su Dievu pamokas.

Komentarai