Dūmai ir pelenai

Knygos viršelis
Abir Mukherjee
2021
Tyto alba

Indų kilmės škotų autoriaus Abir Mukherjee knyga „Dūmai ir pelenai“ tęsia seriją apie Kalkutos policijos pajėgų detektyvą Semą Vindemą. Talentingi laiko ir vietos aprašymai akimirksniu nukelia į nepaprastą spalvų, garsų, skonių ir politinių intrigų pasaulį.

Pirmoji šio ciklo dalis yra „Kalkutos detektyvas“, antroji – „Neišvengiamas blogis“. Knygose susipažįstame su buvusiu Skotland Jardo detektyvu Semu Vindemu, kuris į Britų Indiją atvyko bandydamas pabėgti nuo skaudžių prisiminimų. Deja, Indija jį pasitinka ne tik spalvingu šurmuliu, bet ir įvairiausiomis intrigomis, kurios įtraukia į pavojingus nuotykius.

„Dūmai ir pelenai“ – trečioji serijos knyga, kurioje Semas Vindemas kovoja ne tik su nusikaltėliais, bet ir su pikčiausiu savo demonu – priklausomybe nuo opijaus. Būtent laikino užsimiršimo troškulys atveda jį į opijaus rūkyklą, tačiau ten, užuot radęs trokštamą palaimą, aptinka lavoną…

Nepakartojamai ironiškas ir įtraukiantis pasakojimas, kupinas politinių neramumų, Gandžio sekėjų, opijaus rūkyklų, Kalkutos karščio, dulkių ir už kiekvieno posūkio slypinčių pavojų.

Užsakyti leidinį

Komentarai