Esminis pasirinkimas: 5 žingsniai, kaip priimti savo partnerį su trūkumais

Andrea Miller
2018
BALTO

Kas stiprina tarpusavio santykius? Pamokos, kurių išmokstama stebint kitas poras. Tuo įsitikinusi populiaraus JAV portalo apie santykius ir meilę įkūrėja Andrea Miller, jos knyga „Esminis pasirinkimas. 5 žingsniai: kaip priimti savo partnerį su trūkumais“ ką tik pasirodė lietuvių kalba.

Miller siūlo stebėti poras, kurios atrodo darnios, ir pasvarstyti, ar dažnai jie laikosi už rankų ir susiglaudžia, kaip elgiasi, kai kuris nors pratrūksta ir įžeidžia kitą. Taip, kaip elgiasi realiame gyvenime, o ne demonstruoja socialiniuose tinkluose.

Pasak Norhtwestern universiteto tyrimų, žmonės, turintys nevisavertiškumo kompleksą, yra dažniau linkę dalytis savo ar partnerio asmeninėmis nuotraukomis. Iš patirties galiu pasakyti, kad kuo stipresni poros santykiai, tuo mažiau jiems reikia tai įrodinėti aplinkiniams.

Tad, užuot vertinus poras pagal tai, kiek jie vienas kitam dovanoja dovanų ar įkelia bučinių, reikia stebėti smulkmenas. Ar kalbėdamiesi jie žvelgia vienas į kitam į akis? Savo draugų rate stebėti, kaip jie kartais (ar dažnai) patraukia vienas kitą per dantį. Kartais smagu kompanijoje paerzinti partnerį, tik jokiu būdu nereikia išlieti senų nuoskaudų. Kai knygos autorė girdi drauges koneveikiant savo antrąsias puses, visuomet savęs klausia, o gal jos taip „atsigroja“ viešumoje, kadangi jaučiasi savo vyrų neišgirstos ir nesuprastos? Yra begalės porų, koneveikiančių vienas kitą. „Pasimokyk iš jų ir pati niekada taip nesielk“, – tvirtina.

 

Komentarai