Geležies karys: romanas

Julie Kagawa
2019
Svajonių knygos

Julie Kagawa epopėjos „Geležies fėjūnai“ septintoji knyga – „Geležies karys“ yra tarsi finišo tiesioji, kurioje išsispręs labiausiai istorijos gerbėjams kėlę nerimą klausimai.

Geležies princas, išdavęs visus, nužudė Itaną. Tačiau viskas pakrypo netikėta linkme ir Itanas atsibudo. Po mėnesį trukusios tamsos jis pramerkė akis, žengė žingsnį atgal nuo mirties slenksčio ir liko gyvas. Tačiau uždanga, skirianti mirtingųjų ir fėjūnų pasaulius, akimirką buvo išnykusi. Ir nors žmonija tik akimirką galėjo dirstelti į magišką anapusybę, to užteko, kad pasaulį sukaustytų chaosas.

Užmirštąją Armiją veda ne kas kitas, o išdavikas Kieranas. Jis pasiryžęs nuo sosto nuversti savo motiną Geležies Karalienę, Itano seserį Meganą. Norint ją apsaugoti ir sustabdyti išdaviko užmačias, Itanui teks sulaužyti seseriai duotus pažadus. Jo priešai turės tapti jo draugais, o fėjūnų pasaulis pasikeis neatpažįstamai. Amžiams.

„Geležies karys“ – tai pasakojimas apie šeimą, kovą, išdavystę, aukas. Tokiais žodžiais knygą apibūdina jos autorė Julie Kagawa. Tai paskutinė serijos knyga, todėl autorė pripažįsta – išsiskirti su mylimais veikėjais jai itin sunku.

„Geležies fėjūnai“ – amerikiečių rašytojos Julie Kagawa septynių dalių epopėja, tapusi „New York Times“ bestseleriu. Tarptautinės sėkmės sulaukusi knygų serija pasakoja apie Meganos Čeis kelionę į stebuklingą Fėjūnų pasaulį. Septintoji knyga nenuvils ir įtrauks, tačiau, deja, teks pamiltiems veikėjams ištarti „sudie“.

Komentarai