Gyvenimas be pabaigos: romanas

Frédéric Beigbeder
2018
Tyto alba

Per metus Žemėje miršta 59 milijonai žmonių, per dieną – virš pusantro šimto tūkstančių ir beveik du žmonės kiekvieną sekundę. Žemės paviršius yra vienas didelis aukuras, ant kurio nuolat kraunama auka dievams. Tačiau į visiems savaime suprantamą mirties klausimą žinomas Prancūzijos rašytojas ir visuomenės veikėjas Frédéric Beigbeder knygoje „Gyvenimas be pabaigos“ žvelgia kitaip: ar žmogus būtinai turi mirti?

Knygoje „Gyvenimas be pabaigos“ Frédéric Beigbeder praveria talentingiausių biologų ir genetikų laboratorijų duris, lankosi progresyviausiose medicinos klinikose, analizuoja naujausius mokslo atradimus. Ir viskas tam, kad rastų išganingąjį atsakymą į klausimą apie nemirtingumą.

Jūs tikriausiai taip pat naktinį klubą iškeitėte į salę su treniruokliais ir svarmenimis. Šiek tiek atidžiau stebite savo mitybą, laikotės dienos režimo, miegate bent po septynias valandas. Iš tokio gyvenimo būdo įžūliai ir kandžiai šaiposi Frédéric Beigbeder, bet tuo pat metu pripažįsta pats tą darantis. „Gyvenimas be pabaigos“ – visos kartos kolektyvinė biografija. Kartos, bailiai drebančios išgirdus mirties vardą, ir nuolat ieškančios recepto kaip gyventi amžinai. Net jei kartais ši knyga atrodo kaip mokslinė fantastika – tai tikri pokalbiai ir faktai.

Komentarai