Gyventi susituokus: ko penkiuose žemynuose išmokau iš moterų apie tai, kaip išgyventi pirmuosius (tikrai sunkius) santuokos metus

Jo Piazza
2019
Vaga

Visi sako, kad gyventi santuokoje sudėtinga, tačiau niekas nepasako, ką daryti. Knygoje „Gyventi susituokus“ žurnalistė Jo Piazza atvirai pasakoja apie pirmuosius savo santuokos metus ir pažeria naudingų įžvalgų, padėsiančių likti lygiaverčiais partneriais bet kokioje situacijoje.

J. Piazza keliauja po 20 šalių penkiuose žemynuose, kad išsiaiškintų, ką reiškia moderni santuoka. Savo šiltame, įkvepiančiame, juokingame ir išmintingame pasakojime ji atskleidžia genties moterų, prancūzių damų, žydų ortodoksių motinų, vaikus auginančių švedų tėčių, poligamijos šalininkų ir olandžių prostitučių išmintį.

Knyga „Gyventi susituokus“ parašyta su gaiviu atvirumu, elegancija, nuoširdžiomis ir linksmomis įžvalgomis apie žmogaus psichiką. Tai sąžiningas žavingos poros portretas. Gyvenimas jiems siunčia išbandymus, kokių jie niekada nesitikėjo – gąsdinančios diagnozės, sergantys tėvai, kuriais tenka rūpintis, darbo praradimas – su visu tuo porai tenka tvarkytis ieškant supratimo, ką reiškia būti lygiaverčiais partneriais tiek gerais, tiek blogais laikais.

Komentarai