Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja: romanas

Clémentine Beauvais
2019
Terra publica

„Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ – paaugliams skirta knyga apie tris negražiausiomis išrinktas mokyklos merginas ir jų smagią nuotykių kupiną kelionę į Paryžių.

Mirėja, Astrida ir Hakima išrenkamos gražiausiomis „kiaulaičių“ konkurse – Mirėja, jau du kartus „nugalėjusi“ šiame konkurse, nustemba tik dėl to, kad šiemet ji yra trečia. Tačiau trise lengviau – konkurso nugalėtojos susivienija ir nusprendžia leistis į kelionę dviračiais į Paryžių. Nejau dabar visą laiką verkšlensi dėl kažkokio „kiaulaitės“ titulo – juk gyvenimas tęsiasi!

Kelyje merginos supras, kad išvaizda – tik labai maža žmogaus savasties dalis, o pasaulyje pilna įdomių, smagių ir svarbesnių dalykų. Keliaudamos Mirėja, Astrida ir Hakima pačios mokysis pakantumo, sutik begalę įdomių žmonių, patirs smagių nuotykių, o iš kelionės grįš pasitikėdamos savimi, ir galvodamos ne apie baimes ar kompleksus, bet apie ateities planus.

„Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ – tai knyga viso pasaulio paaugliams, nes knygoje jie vaizduojami kaip išmintingi, drąsūs ir turintys puikų humoro jausmą. Be to, už kvailų juokelių, juokingų nesusipratimų ir beprasmiškų nuotykių slypi pamokanti istorija apie tai, kaip įveikti patyčias, įgyti pasitikėjimo ir pasiekti savo – net kai visas pasaulis tavimi netiki.

 

Komentarai