Marokas: abipus Atlaso kalnų: [kelionių apybraižos]

Violeta Domkuvienė
2019
Didakta

Kelionių įspūdžių knyga „Marokas: abipus Atlaso kalnų“ – tai aistringos ir patyrusios keliautojos Violetos Domkuvienės pasakojimas apie stebuklingą Aladino, indigo spalvos ir marmuro šalį – Maroką.

Knyga apie Maroką – jau trečioji Violetos Domkuvienės kelionių knyga. Rašytoja ir keliautoja puikiai atskleidžia šalies grožį, spalvas ir tikrąją dvasią, kuri glūdi žmonėse bei atmosferoje, kurią patiria keliautojai vos užklydę į smėlio ir vėjų šalį.

Autorė knygoje „Marokas: abipus Atlaso kalnų“ pasakoja apie šią šalį itin vaizdingai ir gyvai. Rodos, knygos puslapiai skleidžia apelsinų, rožių žiedų, ambros bei prieskonių kvapą, aplink šurmuliuoja prekeiviai, norisi čiaudėti nuo apdulkėjusių sendaikčių, o viskas aplink atrodo lyg būtum keliavęs laiku – atgal į viduramžius.

Knygos „Marokas: abipus Atlaso kalnų“ autorės įspūdžiai neapsiriboja emocijomis ir įspūdžiais, jie nuolat papildomi keliautojams svarbiomis detalėmis – geografinėmis ir istorinėmis žiniomis apie šalį. Čia rasite pasakojimus apie šios Šiaurės Afrikos šalies gyventojų papročius ir tradicijas, siūlomus maršrutus ir įvairiausius patarimus ir nuorodas ne tik, kur keliauti ir ką pamatyti, bet ir kaip bendrauti su vietiniais gyventojais

Komentarai