Mažoji TAIP knyga: kaip dažniau išgirsti „taip“, įgyti pasitikėjimo savimi, įtikinti kitus ir rasti draugų

Noah Goldstein, Steve Martin ir Robert Cialdini
2019
Žmogaus studijų centras

„Mažoji Taip knyga“ – tai puiki patarimų knyga, padėsianti bet ką įtikinti jums pritarti. Nedidelės apimties knygoje rasite informacijos, kuri kasdienį gyvenimą padarys gerokai paprastesnį.

Knygoje „Mažoji Taip knyga“ rasite 21 istoriją – trumpą esė – apie veiksmingas įtikinėjimo strategijas. Kiekviena iš pateikiamų strategijų yra išbandyta, kiekviena iš jų padidina tikimybę, kad kiti žmonės sutiks su jūsų nuomone, prašymais ir pan. Kiti – tai ir draugai, ir kolegos ar partneriai, mylimieji, vadovai, tėvai ar tiesiog nepažįstami žmonės.

Knygoje „Mažoji Taip knyga“ siūlomi principai ir praktiniai patarimai pravers susidūrus su kasdieniais iššūkiais, sprendžiant santykių problemas, derantis dėl didesnės algos ar kuriant savo verslą bei plečiant socialinį tinklą.

„Mažoji Taip knyga“ kupina įtakingų žmonių patarimų ir lyderių išminties. Čia rasite kruopščiai atrinktų patarimų, praversiančių kiekvienam – ir vadovui, ir verslininkui, ir dirbančiam, ir vaikus auginančiam žmogui. Jie padės kiekvienam, norinčiam siekti daugiau.

 

Komentarai