Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti

Anthony William
2019
Mijalba

Tūkstančiai žmonių sulaukė jo pagalbos tuomet, kai niekas jau nebegalėjo padėti. Įspūdingais ir, svarbiausia, veiksmingais gydymo metodais ir stebuklingu talentu garsėjantis Anthony William savo paslaptis atskleidžia knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“.

Kai sergate ir gydytojai negali jums niekuo padėti, ar galite sau leisti laukti 20 metų, kol medicinos mokslas patobulės ir bus atrasta tikroji jūsų negalavimo priežastis bei būdai jį gydyti? Ar norėtumėte, kad tiesiog būtų kažkas, kas galėtų jums padėti atsigauti ir pasveikti čia ir dabar?

Knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ autorius aptaria visiškai natūralius sprendimus daugybei mus kankinančių ligų, tokių kaip Laimo liga, fibromialgija, antinksčių nuovargis, lėtinis nuovargio sindromas, hormonų disbalansas, Hašimoto liga, išsėtinė sklerozė, depresija, neurologinės ir autoimuninės ligos, diabetas, virškinimo sutrikimai.

 

Komentarai