Messenger call passenger. Nuo A iki B: dvi tragikomiškos ir šiek tiek mistinės istorijos

Aleksandras Makejevas
2019
Mini pasaulis

Vienu iš produktyviausių šiuolaikinės Lietuvos autoriumi vadinamas atlikėjas teigia, kad naujausia jo knyga patiks ir pikantiškų istorijų bei gandų mėgėjams.

„Knygą sudaro romanas ir apysaka. Galiu atskleisti, kad romane minima daug žymių įvairaus plauko Lietuvos asmenybių. Pasakoju apie savo pirmuosius oficialios muzikinės karjeros metus, taigi kažkam tikrai bus įdomu užmesti akį į tai, kas prieš porą dešimtmečių vyko lietuviškos scenos užkulisiuose“, – teigia Aleksandras Makejevas.

Tuo tarpu apysaka „Nuo A iki B“ – tai fantastinė istorija, kurią autorius rašė dvejus metus, persikūnydamas į tris išgalvotus personažus: taksistas Kugelis B. Plokštainis, slaptas agentas Neperžengiamas Slenkstis ir populiari dainininkė Baldinė Furnitūra. Neįtikėtini šių veikėjų nuotykiai ir virto sarkastišku kūriniu, kurį autorius atiduoda skaitytojų teismui.

Autorius yra išleidęs keturias knygas: „Švediškas gimtadienis“, „Trys ministrai, dvi kelionės“ (2017 m.), „Terminatorius“ bei „Tara hurangu nagi, arba neklaužados nuotykiai Žemėje ir kosmose“ (2018).  A. Makejevo kūrybai būdinga satyra, juodas humoras, socialinė kritika, kūriniai paprasti, tačiau kartu dinamiški ir daugiasluoksniai.

 

 

Komentarai