Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime

Leif Hetland
2019
Upė

Pasaulyje žinomo dvasinio mokytojo Leifo Hetlando knyga „Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime“ atskleidžia taisykles, kurias pasitelkę galite įveikti didžiausias savo baimes ir kliūtis arba, kaip autorius tai vadina, milžinus.

Galbūt jūsų milžinas yra skola ir apie ją vis primenantys pranešimai. Galbūt tai liga – išgirsta diagnozė, kuri atima viltį ir džiaugsmą. Galbūt jūsų milžinas yra kenčiantys žmonės aplink jus ar nelygybė, kurią pastebite. Galbūt tai baimė – tiesiog paralyžiuojančios abejonės, kurios sukelia nerimą ir depresiją. Badas, ligos, skurdas, korupcija, piktnaudžiavimas, apgaulė, karas, priklausomybės, neapykanta – mes gyvename milžinų pasaulyje.

Tačiau mes gyvename ir milžinų nugalėtojų pasaulyje!

Knyga „Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime“ suteiks galimybę išgirsti pasakojimą to, kuris iš tiesų įveikė nemažai milžinų – neįmanomų dalykų, nuo kurių daugelis tiesiog pabėgtų. Knygos autorius Leifas Hetlandas – labai drąsus žmogus, ir savo išmintimi jis dalijasi šioje knygoje. Jo padrąsinimo ir išminties labai prireiks kiekvienam kovojant savo gyvenimo kovas.

Komentarai