Mūsų santykių ritualai

Vytautas Jančiauskas
2018
Baltijos sprendimų grupė

Knyga „Mūsų santykių ritualai“ nepakeis Tavo santykių, vienas integruotas ritualas – gali. Tai laikas, kurio metu gali įvertinti tai, ką turi ir kokią prasmę tam suteiki, o gal rasi kažką, ką integravęs gali kardinaliai pakeisti.

Knygos „Mūsų santykių ritualai“ tikslai:

* Paskatinti iš naujo įvertinti savuosius – jau puoselėjamus – santykių ritualus.

* Suteikti galimybę skaitant knygą rasti naujų širdžiai mielų ritualų idėjų ir įsivesti vieną iš jų – į savo gyvenimą. Laikas su knyga tebūnie laikas sau: galimybė permąstyti įvairias idėjas, pasvarstyti, kas Tau priimtina, kas ne, kas įdomu, o kas ne. Apgalvoti, kokius ritualus jau puoselėji, kaip jie atsirado Tavo gyvenime, ką jie reiškia, kokių santykių norėtum ir kokie ritualai galėtų garantuoti, kad laikui bėgant tuos tobulus santykius sukursi.

* Atskleisti, kaip išmintingai kuriami santykiai, ir kad tai yra ne sunkus ir varginantis darbas, o maloni kelionė.

Vytautas Jančiauskas – mylintis vyras, kasdieną dėkojantis likimui už svajonių moterį, kuri jį įkvepia augti, tobulėti ir mėgautis galimybe pildyti jos svajones. Atlapaširdis, atvirai prisipažįstantis, jog yra pridaręs daug šlykščių dalykų iš nežinojimo, kaip reikia kurti santykius, ir tai pavertęs gyvenimo pamokomis.

Komentarai