Negaliu tavęs pamiršti: [romanas]

Estelle Maskame
2019
Alma littera

Romantika, aistra ir jaunyste dvelkianti jaunos rašytojos Estelle Maskame istorija „Negaliu tavęs pamiršti“ pasakoja apie meilę, kuriai reikia drąsos ir jėgų, apie ryžtą, draugystę ir gąsdinantį artumą.

Makenzė Rivers iš šalies atrodo kaip mergina, kuri turi viską. Ją supa puikūs draugai, jai gerai sekasi mokykloje, o jos gražuolis buvęs vaikinas beviltiškai trokšta ją susigrąžinti. Tačiau kažko jos gyvenime vis dėlto trūksta. Kad ir kaip ji nenorėtų to pripažinti, tas kažkas gali būti Džeidenas. Aukštas ir atletiškas blondinas, dėl kurio kreivos šypsenėlės prieš metus Makenzė buvo kaip reikiant pametusi galvą.

Tačiau dabar viskas pasikeitė. Tragiška nelaimė sugriovė Džeideno šeimą ir Makenzė, nepaisant jausmų, nebežino, kaip bendrauti su Džeidenu. Todėl Makenzė padaro tai, ką moka geriausiai – atsitraukia.

Kai juodu vėl netikėtai susitinka, Makenzė pajunta, jog ignoruoti jausmų nebegali. Tačiau vos tik ji grįžta į Džeideno gyvenimą, aplink viskas ima vis labiau veltis.

Estelle Maskame – škotų rašytoja, išgarsėjo knygų serija „Ar sakiau, kad myliu tave?“.

Autorė augo miestelyje Šiaurės rytų Škotijoje, didelėje žvejų šeimoje. Ji vadina save knygų graužike ir romantike. Ji mėgsta ne tik skaityti, bet ir keliauti, leisti laiką su draugais, dievina karštą šokoladą, naujus drabužius,

Komentarai