Niekada nesakyk niekada: romanas

Indrė Vakarė
2018
Obuolys [i.e. MEDIA INCOGNITO]

Naujausias Indrės Vakarės romanas „Niekada nesakyk niekada“ – apie meilę ir amžiną klausimą – ar tikra meilė gali ištverti visus išbandymus? Jausmuose susipainioję ir bijantys sau tiesą pripažinti romano herojai tų išbandymų meilei tikrai nepagailės.

Elena Lukui jaučia neapykantą ir niekina jį dėl to, kad paliko jos seserį Barborą. Tačiau galbūt ji save tik apgaudinėja? Paslapčia Elena myli Luką ir be galo bijo to jausmo. Lukas jai taip pat neabejingas, tačiau jie abu nusiteikę neigti netinkamus ir pavojingus jausmus. Žaidimas turi tęstis pagal visiems priimtinas taisykles, todėl abu vienas su kitu elgiasi šaltai ir net atšiauriai.

Vieną dieną geras Luko draugas Jonas pasiperša Elenai, o ši sutinka už jo tekėti. Lukas bičiuliui nieko nesako ir nesipriešina, o Elena tikisi kuo greičiau pamiršti meilę Lukui. Tačiau paaiškės, kad ir Jono jausmai nėra tikri, jo piršlybos ir vilionės turėjo kitų tikslų… Visų jų, o labiausiai Elenos ir Luko, laukia daugybė išbandymų, tik ar jie ir jų slepiama meilė tuos išbandymus atlaikys?

Komentarai