Nojus ir dingusi relikvija: apysaka

Linas Kėvelaitis
2018
Trys N

Kortagai – knygos padedančios vaikams lavinti mąstymą. Herojų nuotykiuose apstu naudingų protavimo, planavimo pavyzdžių, o keliaudami knygos puslapiais vaikai mokosi suprasti sprendimo padarinius, rasti išeitį iš keblių situacijų, suvokia, kad klaidos – tai vertingiausios pamokos, o motyvacija – galingas pasąmonės įrankis.

Vaikai pateks į virtualias situacijas, su kuriomis neišvengiamai susiduria suaugusieji realiame gyvenime. Bet vaikai įveiks jas šiek tiek kitaip – naudingai, vaikiškai ir pramogaudami.

Paslaptingoje Kortagų civilizacijoje dingsta brangi relikvija. Berniukas Nojus ir Kortagų princas Druadas leidžiasi į nuotykių ir pavojų kupiną kelionę jos ieškoti. Draugai susiduria su nuožmiais priešais, įveikia jų klastingas intrigas ir pinkles, sprendžia sudėtingus rebusus, skiriančius juos nuo brangiosios relikvijos.

Tai neįtikėtina istorija vaikams apie didžiausią laimės paslaptį, kurią žino tik labai mažai žmonių. Suradę relikviją ir sužinoję laimės paslaptį jie taps nenugalimi ir galės išgelbėti pasaulį nuo blogio.

 

Komentarai