Pavojingi žaidimai: romanas

Samantha Young
2018
„Baltų lankų“ leidyba

Moteris, norinti gyventi šia diena, ir verslininkas, kuriam nėra jokių tabu. Pirmą kartą jie susitinka, kai ji nusprendžia persikelti į naująjį butą Dublino gatvėje. Abu išsyk pajunta trauką vienas kitam. Tačiau ar įmanoma mėgautis vien tik akla aistra? Romanas „Pavojingi žaidimai“ – balansavimas tarp praeities ir ateities, keliantis šios akimirkos vertės klausimą.

Džoseliną Batler kamuoja praeities demonai ir tragiško likimo randai. Negalėdama ilgiau tverti, ji iš Virdžinijos valstijos leidžiasi į nežinomybę kitapus Atlanto. Ji įsitikinusi, kad Škotijoje suras ramybę ir laimę. Ji teisi – čia moteris pamiršta ją kamavusias negandas ir gyvena vienišės gyvenimą – vengia romantinių santykių, neatvirauja apie savo gyvenimą naujiesiems draugams, nesiekia užmegzti ilgalaikių įpareigojančių santykių ir nepuoselėja jausmų.

Breidenas Karmaiklas – patrauklus, savimi pasitikintis verslininkas, įpratęs gauti tai, ko tik užsigeidęs. Susižavėjes Džoselina, jis nusprendžia suartėti su ja ir peržengti intymumo ribas. Matydamas, kaip nenoriai ji leidžiasi į naujus santykius, jis, kaip dera verslininkui, pasiūlo jai sandorį: jokių įsipareigojimų.

Džoselinos kūnas virpa nuo Breideno žvgilsnio, o mintys apie jį kamuoja kiekvieną akimirką ir nuo jų neįmanoma pabėgti. Negalėdama atsispirti, ji priima pasiūlymą. Kiekvienas jų susitikimas – tai naujas nuotykis ir vis labiau įsiliepsnojanti aistra. Tačiau užsispyręs škotas ima laužyti susitarimo taisykles: jis nori pažinti Džoseliną geriau.

„Pavojingi žaidimai“ žavi saldžiai aprašytomis aistros akimirkomis ir romantiškais intarpais. Čia gausu šeimos istorijų, draugystės, ilgesio, o viską vainikuoja viltis ir euforija, kuri apima skaitant paskutinius romano puslapius.

Komentarai