Pokalbis, kurio visada bijojai: kaip išmokti nuoširdžiai ir prasmingai išreikšti savo mintis

Henry Cloud, John Townsend
2018
Abigailė

Amerikiečių psichologų ir lyderystės ekspertų Henry Cloud ir John Towmsend knyga „Pokalbis, kurio visada bijojai: kaip išmokti nuoširdžiai ir prasmingai išreikšti savo mintis“ – puikus būdas išmokti kalbėti(s) net sudėtingiausiomis temomis pačiose nepatogiausiose situacijose.

Daugeliui pažįstama situacija, kai po sudėtingo pokalbio ar net ginčo mintyse perkratote viską, ką pasakėte, ir iš naujo kuriate pokalbio scenarijų. Juk galėjote sakyti taip, o ne taip, o štai tada reikėjo priminti apie tai ir pan… Diskutuoti ir kalbėti jautriomis temomis yra sunku, nepaisant to, ar tai tenka daryti su kolega darbe, ar su mylimuoju namuose. Amerikiečių tobulėjimo ir lyderystės ekspertai J. Townsend ir H. Cloud ateina į pagalbą.

Sėkmingi žmonės moka puikiai diskutuoti ir ginčytis. Jie žino, kad tinkamai nustatytos bendravimo ribos pagerina santykius ir gali padėti išspręsti svarbias problemas. Jie supranta, kad nepatogių situacijų galima išvengti arba su jomis susitvarkyti tiesiog kalbantis. Tačiau daugelis iš mūsų bijome tokių nepatogių pokalbių, o susidūrimą akis į akį su kitokia nuomone mes matome tik grėsmę.

Knygoje „Pokalbis, kurio visada bijojai: kaip išmokti nuoširdžiai ir prasmingai išreikšti savo mintis“ – daugybė praktinių patarimų ir paaiškinimų, ji padės jums pagerinti savo santykius ir išmokti bendrauti su žmonėmis, kurie jums rūpi. Išmoksite labiau suprasti ir gerbti kitus. Čia taip pat rasite konkrečių pokalbių su partneriu, mylimuoju, vaikais, kolega ar tėvais pavyzdžių.

 

Komentarai