Šeimos vertybės: kaip atskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus, užauginti išmintingus ir stiprius dvasia: [pagal vienuolį, kuris pardavė „Ferrarį“]

Robin Sharma
2019
Luceo

Vaikų ugdymas – tai vertingiausia investicija, kurią gali padaryti išmintingi tėvai. Būtent nuo šios investicijos priklauso mūsų ateitis. Kai negailite vaikams laiko, tai reiškia, kad jūs tikslingai vystote jų asmenybę, stengiatės rasti tas natas, kurios sudarys skambesį talentingai atliekamos harmoningos melodijos – toks bus jūsų vaikų gyvenimas.

Knygos „Šeimos vertybės, pagal Vienuolį, kuris pardavė „Ferrarį“ autorius yra žinomas lyderiavimo filosofijos ekspertas. Jis kalba apie tai, kaip paskatinti vaikus tapti lyderiais, kaip išugdyti juos išmintingais ir tvirtos dvasios žmonėmis ir kaip išmokyti juos puoselėti tikrąsias vertybes bei siekti didelių svajonių.

Knygos „Šeimos vertybės, pagal Vienuolį, kuris pardavė „Ferrarį“ puslapiai atskleis jums, kaip pažadinti įgimtas savo vaikų savybes. Drauge jūsų pačių gyvenimas taps turtingesnis, jis prisipildys naujo turinio ir prasmės.

Komentarai