Slaptoji pasaulio istorija

Jonathan Black
2019
Tyto alba

Knygoje „Slaptoji pasaulio istorija“ Jonathan Black aptaria 3000 metų žmonijos paslaptis. Tai – pasaulio istorija nuo pačios pradžios iki dabar paremta slaptųjų draugijų įsitikinimais ir užrašais.

Graikų ir egiptiečių filosofija, žydų folkloras, krikščioniškieji kultai ir laisvieji masonai – autorius tyrinėja slaptąsias draugijas ir žmogiškosios sąmonės formavimąsi bei kitimą. Jonathan Black tyrinėja pasaulio pabaigos idėją ir antikristo atėjimą – o gal jis jau čia? Kaip jis paskelbs apie savo atėjimą ir kas tuomet nutiks pasauliui?

Knygos „Slaptoji pasaulio istorija“ autorius studijavo teologiją ir visų didžiausių slaptųjų draugijų pasaulyje veiklą. Jis sužinojo, kad yra įmanoma pasiekti kitokią sąmonės būseną, kuri padeda aiškiai suvokti ir pamatyti, kaip veikia pasaulis. Deja, šios žinios yra slaptos ir neprieinamos mūsų įprastai sąmonei.

Nuo ezoterinio požiūrio į rūšių evoliuciją iki okultinių mokslo šaknų, nuo Tvano paslapčių iki ezoterinių Amerikos užsienio politikos motyvų. Šis pasakojimas parodo, kaip galima visiškai kitu kampu pažvelgti į žmonių egzistenciją šioje planetoje. Viskas čia atrodo išvirkščia, atvirkščia ir žemyn galva… Panašių knygų yra, tačiau tik šioje taip detaliai ištyrinėtas slaptųjų draugijų požiūris.

Komentarai