Slaptosios pasaulio draugijos: tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos

John Lawrence Reynolds
2019
Lectio divina

Knyga „Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“ – įvadas į paslaptingą slaptų organizacijų pasaulį.

Nuo senų laikų buvo kuriamos mitais apipintos istorijos apie pasaulį valdančias slaptas jėgas. Per ilgus žmonijos amžius buvo sukurta ne viena vaizduotę audrinanti pasaulinio sąmokslo teorija. Tai pasakojimai apie tamplierius, iliuminatus, masonus, Siono vienuolius, druidus ir daugybę kitų.

Kanadiečių rašytojas Johnas Lawrence’as Reynoldsas nusprendė surinkti pasakojimus apie visas slaptąsias draugijas ir pristatyti kiekvieną iš jų. Taip atsirado knyga „Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“. Kokie ryšiai sieja viduramžių samdomus žudikus ir šiandienos Al-Qaedą? Kokia organizacija vienija Madoną, Demi Moore ir Elizabeth Taylor? Kurios iš jų nariais buvo net 16 JAV prezidentų?

Paslaptingi susivienijimai kėlė baimę, bet kartu žadindavo smalsumą, audrindavo vaizduotę ir keldavo įtarimus.

„Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“ – ilgo darbo ir tyrimų vaisius. Tai faktais, o ne spekuliacijomis paremta studija ir kartu įtraukiantis kūrinys. Autorius ne tik pasakoja apie nematomas mūsų visuomenės struktūras, bet ir analizuoja žmogaus norą už visko matyti kontroliuojančią ranką. Knyga „Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“ išversta į penkiolika kalbų ir pasirodė dvylikoje šalių.

 

Komentarai