Šuolio metai: kaip maži žingsniai gali atvesti iki milžiniškų pokyčių

Helen Russell
2019
Vaga

Šios knygos autorė Helen Russell, kaip ir daugelis mūsų, ne kartą susidūrė su sunkumais priimant sprendimus, o, svarbiausia, su pokyčių baime. Galiausiai, ji sukaupė jėgas ir nusprendusi viską pakeisti ėmėsi eksperimento. Metus laiko ji po truputį kažką keitė savo gyvenime, mokėsi drąsos ir bandė tapti lanksčia, bekompromise sprendimų priėmimo „mašina“.

Helen Russell knygoje „Šuolio metai“ papasakos apie visas savo „naujas pradžias“ ir atskleis visus su pokyčiais atsiradusius privalumus: nuo darbovietės keitimo iki santykių šeimoje, nenutylint ir to, kaip keitėsi kūnas, pinigai ir nuotaika.

„Šuolio metai“ – tai praktiškos gyvenimo pamokos, kuriomis pasinaudoti gali kiekvienas. Jei išgirsite, kad į jūsų duris beldžiasi pokyčiai – jau žinosite, kaip įsileisti juos į savo gyvenimą. Jei ne, knygoje aprašytos situacijos padės juos pasikviesti, kad gyvenime būtų daugiau gyvybės, geros nuotaikos ir magijos.

Dinamiškame šiandienos pasaulyje pokyčių išvengti nepavyks – bent kartą teks keisti gyvenamąją vietą, sutikti vis naujus žmones, pakeisti darbą ar kilti karjeros laiptais. „Šuolio metai“ išmokys kaip prisijaukinti nežinią ir išnaudoti pokyčius asmeniniam tobulėjimui – ir ne tik tuos, kuriuos galime kontroliuoti, bet ir tuos, kuriuos pakeisti esame bejėgiai.

Komentarai