Svajonių medis

Knygos viršelis
Karen White
2021
Tyto alba

Bestselerių autorės Karen White romanas „Svajonių medis“ pasakoja apie kelis dešimtmečius geriausių draugių saugotas paslaptis, šeimos ryšius ir meilę, kuri gali ir sustiprinti, ir sužlugdyti.

Kadaise Larkinė paliko gimtąsias vietas, prisiekusi sau nebegrįžti į Pietų Karoliną. Ji mėgaujasi vienišu gyvenimu Niujorke, tačiau ramią kasdienybę sudrebina žinia – pradingo jos motina Aivė. Larkinė priversta grįžti į vietą, kurios vengė dešimtmetį. Čia ją pasitinka Bitė ir Sisi – močiutės draugės, kurios kadaise užėmė svarbią vietą merginos gyvenime.

Larkinė buvusių namų griuvėsiuose randa smarkiai sužeistą motiną. Ši nelaimė atveria Pandoros skrynią, kurioje slepiamos senos paslaptys. Lakrinė turės išnarplioti ne tik jas, bet ir sudėtingus santykius su savo tėvais, o taip pat įveikti gėdą, išvariusią ją iš miestelio.

KAREN WHITE (Karen Vait) – JAV rašytoja, dvidešimt keturių bestselerių autorė. Lietuviškai jau išleisti jos romanai „Stiklo skambesys“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Prarastos valandos“.

Užsakyti leidinį

Komentarai