Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse

Matthew Syed
2019
Žmogaus studijų centras

Pozityvi ir įkvepianti knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams ir paaugliams išmokti atskleisti ir džiaugtis savo galimybėmis ir talentais, bei tapti sėkmingais ir laimingais suaugusiais.

„Man nesiseka sportas“, „aš nemoku matematikos“, „aš tikrai susikirsiu per egzaminus“… Skamba pažįstamai? Jei tikite, kad ko nors negalite, yra labai didelė tikimybė, kad net nemėginsite.

Knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ gali padėti jauniesiems skaitytojams įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Tai knyga, kuri įkvėps ir padrąsins, kuri padės rasti bei atskleisti tikrąjį savo potencialą. „Tu esi nerealus“ remiasi žymių ir sėkmingų žmonių pavyzdžiais, ir parodo, jog sėkmė yra užsidirbama, o ne gaunama. Nuo Mocarto iki Serenos Viljams – visi sunkiai dirbo, nuolat mokėsi, tikėjo savimi, o svarbiausia, norėjo augti. Tik taip galima pasiekti sėkmę.

Praktiška, įžvalgi ir pozityvi knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams nebijoti iššūkių, mokytis klysti, tapti tvirtesniems ir augti laimingiems.

Komentarai