Vakardienos atsiradimas

Knygos viršelis
Tamim Ansary
2021
Tyto alba

Rašytojas Tamim Ansary knygoje „Vakardienos atsiradimas: 50 000 metų istorija – civilizacijos, kultūros, konfliktai ir religijos“ pasakoja, kaip žmonės „išrado“ istoriją: nuo akmens iki virtualaus amžiaus.

„Vakardienos atsiradimas“ yra chronologinis pasakojimas apie paskutinius penkiasdešimt tūkstančių žmogaus istorijos metų ir apima migraciją, kultūrą, visuomenių kūrimąsi, religijų suklestėjimą, tautosaką, karybą, ligas, kalbas, įrankius, prekybos kelius bei kitas temas. Tekstas paliečia visas pagrindines pasaulio visuomenes ir svarbiausius įvykius nuo priešistorės iki pat šių dienų – neįkainuojamas informacijos šaltinis!

Žvelgdamas iš šalies rašytojas paaiškina kaip maži įvykiai nulemia reikšmingus pokyčius ir daro įtaką ekonomikos, imperijų, tautų, religijų ir filosofijų formavimuisi. Nė viena kultūra nėra „gryna“ ir kiekvienai tautai įtakos turėjo kitos – mes visi esame susiję. Knygos skaitytojai sužinos apie lyderius, vadovus, politikus, verslininkus, filosofus bei kitus žmones, įnešusius ženklų indėlį į įvairių kultūrų istoriją.

„Vakardienos atsiradimas“ – įspūdinga ir konceptuali pasaulio istorija, pateikiama neeuropocentriniu požiūriu. Tai pasakojimas apie tai, kaip mes tapome tuo, kas esame šiandien.

Užsakyti leidinį

Komentarai