Valgyti negalima susilaikyti: receptų knyga

Toma Dvelytė, Indrė Kazėnaitė
2019
Alma littera

Indrė Kazėnaitė ir Toma Dvelytė suvienija jėgas ir skaitytojams pristato „Valgyti, negalima susilaikyti“ – knygą, kurioje rasite ne tik sveikus bei gardžius receptus, bet ir gausybę naudingų patarimų, kaip maitintis, kad maistas neapkartintų gyvenimo ir geros savijautos.

Maistas – tai ištisa kultūra, teigia knygos „Valgyti, negalima susilaikyti“ autorės. Kai kur jis siejamas su visuomenine padėtimi, kitur su altruizmu – gebėjimas pamaitinti kitus, tretiems vakarienė yra tvirtos šeimos ritualas. Tačiau svarbūs ne tik socialiniai aspektai. Maistas gali būti grožis – spalvingas, ryškus, gražiai sukomponuotas. Be to, galimi keisčiausi skonių deriniai.

Pirmuosiuose knygos puslapiuose autorės pristato, kas yra intuityvus valgymas, taip pat supažindina su emocinio valgymo spąstais, sveiko kūno svorio koncepcija, paskatina pokyčiams. O vėlesniuose puslapiuose skaitytojų laukia daugybė receptų, suskirstytų į kategorijas pagal paros laiką – tai pusryčių patiekalai, gardūs pietūs ir neapsunkinanti vakarienė, o juos papildo įvairios užkandžių idėjos. Išbandę juos, atrasite, kas jums labiausiai priimtina, koks maistas patinka ir… būkite sotūs ir laimingi!

 

Komentarai