Šiaulių knygų mugė 2019

Projekto trukmė: 2019 balandžio 1 d. – gruodžio 15 d.

Projekto vadovė: Roberta Stonkutė, el. paštas r.stonkute@savb.lt, mob. 862389459.

Projekto partneriai ir rėmėjai: radijo stotis „Saulės radijas“, Šiaulių turizmo informacijos centras, Šiaulių Didždvario gimnazija, UAB „Busturas“, Šiaulių kino meno klubas, Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, Šiaulių kultūros centras, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Šiaulių kraštas, Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka, Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka, Joniškio rajono savivaldybės  Jono Avyžiaus viešoji biblioteka, Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Trumpas projekto pristatymas: Jau ketvirtus metus organizuojamas kultūrinis-edukacinis renginys reprezentuoja Šiaulius kaip intelektualų, skaitantį, kultūrinę ir meninę raišką puoselėjantį miestą. 2019 metais Šiaulių knygų mugės tikslas – pasiūlyti miesto ir apskrities gyventojams kokybišką, turiningą ir kultūriškai praturtintą laisvalaikio leidimo būdą, galimybę nemokamai susipažinti su Lietuvos ir užsienio knygų ir literatūros naujienomis, susitikti su žymiais šalies kultūros ir visuomenės atstovais, labiau pažinti profesionalųjį meną ir jo atstovus, dalyvauti pažinimą skatinančioje, šeimoms draugiškoje edukacinėje veikloje.

Šiemet Šiaulių knygų mugės renginių programą papildė ir kas antrus metus organizuojami „Šiaulių regiono gražiausios knygos 2019“ apdovanojimai. 2019 m. balandį–spalį organizuojamas konkursas prisideda prie leidybinės veiklos skatinimo ir kultūrinio identiteto aktualizavimo, profesionaliojo-vaizduojamojo meno populiarinimo, knygos meno aktualizavimo.

Projektą iš dalies finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.