Trečiasis „Kiemų“ renginys su Indre Stonkuviene ir Viktorija Aprimaite įvyko!

Renginys
2019-08-01 / 2019-08-01
Biblioteka

Rugpjūčio 1 d. Šiauliuose, Radviliškio g. 66 daugiabučio kieme, šiauliečius pasitiko muzika, puiki nuotaika ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamo renginių ciklo „Kiemai“ trečiosios pokalbio-diskusijos dalyvės – aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė ir „MO“ muziejaus komunikacijos specialistė, knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorė Viktorija Aprimaitė. Diskusijoje „D(r)amų pasaulyje“ pašnekovės kalbėjo moterims aktualiomis temomis, atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus, dalijosi gyvenimo patirtimi.

Besirenkančius į renginį šiauliečius pasitiko Šiauliuose gerai žinoma ir mylima muzikantė Gabija Lukrecija Petrauskaitė, I. Stonkuvienės ir V. Aprimaitės pokalbį į gestų kalbą vertė Šiaulių apskrities gestų kalbos vertėjų centro specialistės.

I. Slonksnytės nuotr.

Daugiau informacijos apie renginių ciklą: http://savb.lt/lt/renginys/kulturos-paieskos-siauliu-kiemuose/ ir ŠAVB Facebook paskyroje.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Renginio draugas – Zoknių bendruomenė.

Partneriai: Šiaulių kultūros centras, Šiaulių turizmo informacijos centras, žurnalas „Literatūra ir menas“, UAB „Paskirtis“, „Saulės radijas“, Šiaulių „Aušros“ muziejus.

Rėmėjai: AB Spaustuvė „Titnagas“, IĮ „OWEXX“, UAB „Garsas“.

Komentarai