Vaidos Mažonaitės paskaita-dirbtuvės Telšiuose

Renginys
2019-10-04 / 2019-10-04
16:30:00
Biblioteka

Spalio 4 d. 16.30 val. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 18, Telšiai) vyks nemokama psichologės, patyriminių mokymų vedėjos Vaidos Mažonaitės paskaita-dirbtuvės „Gyventi sveikai: streso valdymo ir emocinio intelekto ugdymo(si) svarba kūnui“.

Vaida Mažonaitė – mokymo ir konsultacijų centro „Per patirtį“ lektorė, patyriminių mokymų vedėja. Lektorės interesų sritys – perdegimas ir streso valdymas, dėmesingumas, santykiai.

Nerimas – tai rytojaus krūvio nešimas, naudojant šiandienos jėgas – nerimaudami mes vienu metu nešame dviejų dienų krūvį. Tai keliavimas į rytojų per anksti. Nerimas nepanaikina rytojaus rūpesčių, bet atima jėgas iš šiandienos (Corrie ten Boom).

Stresas, nuovargis, nerimas – tai vis dažnesni mūsų kasdienybės palydovai. Ir vis dėlto, su visais jais galima ne tik susidraugauti, bet ir rasti juose didžiulį prasmės, stiprybės, išminties šaltinį. Tai mes ir darysime seminaro metu – mokysimės atpažinti streso priežastis, prasmę bei mokysimės technikų, padedančių valdyti stresą, spręsti konfliktus. Seminare patirsime, kaip galime susidraugauti su savo emocijomis ir stresu, kaip nekeliauti į rytojų per anksti, kaip atrasti ramybę dabartyje ir savyje, bei labiau priimti save ir kitus. Mūsų susitikime bus tiek teorijos, tiek smagios ir įtraukiančios praktikos.

Renginio organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Renginio partneriai: Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, mokymų ir konsultacijų centras „Per patirtį“.

Komentarai