Anglų kalbos klubas balandžio mėnesį

Anglų kalbos klubas
2019-04-30 / 2019-04-30
Amerikos skaitykla

Šį mėnesį Anglų kalbos klube netrūko veiklų: spėjome pažiūrėti filmą, apsilankyti teatre, susitikti su Mažeikių miesto Anglų kalbos klubu ir atšvęsti Velykas.

Pirmąjį susitikimą žiūrėjome visų narių širdis palietusį filmą „Ieškantys laimės“ („Pursuit of Happyness“, 2006). Tai jautri biografinė drama apie tėvo atsakomybę sūnui ir bandymą išsikapstyti iš gyvenimo gatvėje.

Antrąjį susitikimą perkėlėme į Kelmę. Ilgametis klubo narys Algimantas, Mažojo Kelmės teatro direktorius, pakvietė mus visus apsilankyti jo režisuotame spektaklyje „Atviroje jūroje“, po spektaklio visi pasidalijome įspūdžiais. Džiaugiamės, kad tokie talentingi ir gabūs žmonės yra mūsų klubo dalimi.

Balandį sulaukėme svečių iš Mažeikių. Klubo nario Mindaugo dėka, susipažinome su anglų kalbai prijaučiančiais žmonėmis iš kito miesto. Visi smagiai padiskutavome, ragavome svečių pagamintą tortą ir pasižadėjome rudenį apsilankyti pas juos Mažeikiuose.

Na, ir kaipgi be gražiausios pavasario šventės – Velykų. Šiemet mums jas atšvęsti padėjo moksleivės iš Didždvario gimnazijos, klubo nariams parengusios paskaitą apie šią šventę ir įvairiausių žaidimų.

Komentarai