Anglų kalbos klubas gegužės mėnesį

Anglų kalbos klubas
2018-05-07 / 2018-05-21
Amerikos skaitykla

Gegužės mėnesio susitikimus Anglų kalbos klubas pradėjo „Skype“ pokalbiu su JAV ambasados diplomate, viešųjų ryšių atstove Heather Steil. Kadangi tai buvo pirmasis pokalbis, visi netruko susipažinti ir trumpai pristatyti save. Bendravimui įsibėgėjus, atsirado įvairių temų – mėgstamiausios knygos, aplankytos šalys, diplomato darbas, namų ilgesys ir kalbų mokėjimas. Pokalbis tikrai neprailgo ir mes jau planuojame kitą!

Šį mėnesį žiūrėjome filmą „Gravitacija“ (2013), pelniusį itin daug apdovanojimų. Deja, Anglų kalbos klubo nariai filmu neliko sužavėti – jiems trūko veiksmo, gilesnės minties ir daugiau personažų.

Paskutinį pavasario susitikimą vainikavo klubo narės Marytės pasakojimas apie kelionę į Naująją Zelandiją. Po šią egzotinę šalį Marytė keliavo visą mėnesį, todėl tikrai turėjo kuo pasidalyti. Kelionėje netrūko įspūdžių – apsilankymai vietiniuose miesteliuose, skrydis sraigtasparniu virš kalnų, medžiai, augantys ežero viduryje, stačiausia pasaulio gatvė… Viskam papasakoti neužteko vieno susitikimo. Be to, visi klubo nariai buvo pavaišinti skaniomis lauktuvėmis! Kitą kartą Marytė tęs pasakojimą apie šias įspūdingas atostogas.

Komentarai