Anglų kalbos klubas kovo mėnesį

Anglų kalbos klubas
2018-03-12 / 2018-03-26
Amerikos skaitykla

Kovo mėnesio susitikimus nariai pradėjo žiūrėdami kino filmo „Silver Linings Playbook“ („Optimisto istorija“, 2012)  II dalį originalo kalba. Užsiėmimas buvo skirtas klausymo įgūdžiams lavinti. Anglų kalbos klubą taip pat aplankė Liudvikas iš Ispanijos, kuris prieš kelerius metus gyvendamas Šiauliuose aktyviai dalyvavo klubo užsiėmimuose.

Antrame susitikime klubo nariai skaitė mokomąją 3 lygio knygelę – Jacko Londono „White Fang“ („Baltoji Iltis“). Po kiekvieno skyriaus atsakinėjo į teksto suvokimo klausimus, o narys Algimantas stebėjosi anglų kalba – žodžiai rašomi vienaip, o tariami kitaip!

Trečiasis susitikimas buvo skirtas aptarti vienai didžiausių JAV valstijų – Ilinojui. Klubo narė Irena bendraminčiams parengė pristatymą apie šią valstiją, paminėjo gyventojų skaičių, dydį, žymiausius miestus, muziejus, paminklus ir t. t. O tam, kad pagilintų žinias, nariai peržiūrėjo ir pažintinį filmuką apie šią valstiją. Nebuvo pamiršta ir Tarptautinė teatro diena, švenčiama kovo 27 dieną. Klubo nariai išbandė savo aktorystės jėgas! Mobiliąja programėle jie žaidė žaidimą, kurio tikslas buvo suvaidinti situaciją. Nebuvo labai lengva, nes situacija buvo aprašyta angliškai!

Gabrielės Tarutytės nuotr.

Komentarai