Penktokai varžėsi „Spelling Bee“ konkurse

Konkursas
2018-05-16 / 2018-05-16
Bibliotekos Konferencijų salė

Gegužės 16 d. bibliotekos Konferencijų salėje buvo organizuojamas Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-ų klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“ („Pasakyk paraidžiui“). Šio konkurso tikslas – gilinti mokinių anglų kalbos žinias, praplėsti žodyną, tobulinti klausymo, kalbėjimo bei sakymo paraidžiui įgūdžius ir formuoti teisingą kalbos vartojimą.

Į konkursą užsiregistravo nemažas būrys penktokų. Prieš prasidedant konkursui susirinkusieji išklausė „Alfabeto dainą“. Kadangi konkurso užduotis buvo ištarti anglų kalbos žodį ir po to pasakyti jį paraidžiui, tai ši daina puikiai pasitarnavo kaip viso anglų kalbos alfabeto priminimas.

Dalyvius vertino atsakinga komisija, patvirtinta Šiaulių „Rasos“ progimnazijos direktoriaus įsakymu.

Konkursą nugalėjo Šiaulių Medelyno progimnazijos 5a klasės moksleivė Emilija Liutikaitė (mokytoja Inga Balčiūnienė). Jai buvo įteiktas diplomas ir rėmėjo prizas. Konkurso rėmėja – JAV ambasada Lietuvoje. Likę konkurso dalyviai taip pat liko nenuskriausti. Visiems buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą konkurse ir rėmėjo dovanos.

Konkurso organizatoriai – Šiaulių „Rasos“ progimnazija, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykla ir Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras.

Rėmėja – JAV ambasada Lietuvoje.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai