Bibliotekoje atidarytas trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centras „Kibi ribi“

Informacija
Biblioteka

Kas tai? „Kibi ribi“ – visiškai naują paslaugą mūsų bibliotekoje teikiantis trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centras.

Kam skirta? „Kibi ribi“ centro paslaugomis gali naudotis visi bibliotekos skaitytojo pažymėjimą turintys suaugę lankytojai ir jų 4–7 metų vaikai. Jei skaitytojo pažymėjimo neturite, galite jį įsigyti II aukšte esančioje bibliotekos registratūroje.

Kaip veikia? „Kibi ribi“ centras veikia antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 13 iki 19 valandos. Ilgiausias laiko tarpas, kuriam galite palikti savo vaiką mūsų bibliotekos darbuotojų priežiūrai, yra 3 valandos. Vienu metu centras priima ne daugiau kaip 10 vaikų. Iš anksto užsiregistruoti pageidaujamu laiku ir patikrinti centro užimtumą galite internetiniame puslapyje www.kibiribi.savb.lt.

Ar tai kainuoja? Ne, ši paslauga yra nemokama.

Ką dar svarbu žinoti? Visiems susidomėjusiems rekomenduojame susipažinti su Trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centro „Kibi ribi“ naudojimosi taisyklėmis. Į kilusius klausimus mielai atsakysime ir telefonu (8 41) 37 17 30 arba elektroniniu paštu kibiribi@savb.lt.

Registruotis apsilankymui „Kibi ribi“ centre galite nuo gruodžio 13 dienos.

„Kibi ribi“ centro veiklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Lauksime atvykstant!

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai