Birutė Žymantienė pristatė naujausią savo knygą

Knygos pristatymas
2018-11-08 / 2018-11-08
Didžioji skaitykla

Lapkričio 8 dienos vakare bibliotekos Didžioji skaitykla buvo sausakimša susirinkusių į Birutės Žymantienės knygos „Advokatas. Leopoldas Petrauskas“ pristatymą. Autorės gerbėjai, pažįstami, biografinių apybraižų mėgėjai ir literatūrologai sugūžėjo išklausyti aktorės Linos Bocytės skaitomų knygos ištraukų, pabendrauti su B. Žymantiene ir išklausyti pačios autorės įspūdžių, prisiminimų apie Leopoldą Petrauską ir jo biografiją. Pasak pačios autorės, „nėra neįdomių gyvenimų – yra tik nemokantys rašyti. Juk kiekvieno žmogaus gyvenimas yra savotiškai įdomus, vertingas ir gausus intriguojančių įvykių. be visų kitų gyvenimo tikslų, manau, kad į šį pasaulį atėjau būtent rašyti, parašyti šią knygą“. Ir parašyti puikią knygą autorei tikrai pavyko.

Autorei už įdėtą didžiulį darbą knygoje „Advokatas. Leopoldas Petrauskas“ asmeniškai padėkojo Leopoldas Petrauskas (jaunesnysis) ir Rūta Petrauskaitė Žąsinienė, Lietuvos Advokatų Tarybos narys, advokatas Mindaugas Kukaitis. B. Žymantienės knygos vertę aptarė Šiaulių miesto garbės pilietis prof. habil. dr. Vytenis Rimkus.

Renginį moderavo Šiaulių dramos teatro aktorė Lina Bocytė ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos renginių organizatorė Roberta Stonkutė.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės ir R. Stonkutės nuotr.

Komentarai