Diskusija su Ingrida Stankevičiene

Paskaita
2018-05-10 / 2018-05-10
Bibliotekos Mažoji salė

Gegužės 10 d. bibliotekoje startavo projektas „Šiuolaikinė moteris: stereotipams NE!“. Pirmojoje projekto edukacinėje diskusijoje su jaunomis merginomis savo sėkmės istorija dalijosi Ingrida Stankevičienė – savarankiškai dirbanti asmens duomenų apsaugos konsultantė. Ji  nuoširdžiai stengėsi padėti merginoms patarimais, kaip kovoti su stereotipiniu požiūriu į moteris, kaip efektyviai save realizuoti bei įrodyti sau ir kitiems, kad šiuolaikinė moteris su šiuolaikiniu mąstymu gali pasiekti tikrai daug:

Mano kelionė į IT pasaulį, sakyčiau, labai tiesiai įstriža: per daugiau nei 20 karjeros metų nuo filologijos iki IT. Kitaip tarus, nuo vieno krašto iki kito. Patarimų jaunoms merginoms turiu apsčiai. Dauguma susiję su mano tikėjimu, kad IT tiesiog dar viena mūsų kasdieninio gyvenimo aktualija, tad kodėl moterys, kurios sudaro šiek tiek daugiau nei pusę darbo rinkos, neturėtų būti ir IT sektoriuje? Net šventieji puodus žiedžia. Mano nuomone, daugumą stereotipų susigalvoja pačios merginos, moterys, negana to – dar ir pačios jais įtikime. 

I. Stankevičienė

Gegužės 18 d. 13 val. laukiame Jūsų kitoje edukacinėje diskusijoje, kurią moderuos ne vienerių metų patirtį su jaunimu turintis VšĮ „Eduplius“ įkūrėjas Roman Šarpanov. Diskusijos metu merginos galės pasidalinti savo patirtimis apie diskriminaciją, išankstinius nusistatymus ir stereotipus.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai