Dovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai!

Akcija
2017-11-15 / 2018-01-06
Biblioteka

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Dosnumas ne tik daro kitus laimingus, tačiau teikia ne mažiau gerų emocijų  mums patiems. Tad būkime dosnūs savo bibliotekai. Akcija vyksta iki sausio 6 dienos.

SAVO biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė.  Bibliotekos yra mūsų mokyklose, universitetuose, jos yra mūsų miestuose ir miesteliuose, o kartais – mūsų kaimynystėje. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti autorius, kuriuos skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems, tad šiemet į ją ypač kviečiame šeimas – ateikite su vaikais, sesėmis, broliais, seneliais.

Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją. Visuomenė tada sąmoningai dovanojo naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per šešerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 225 tūkst. knygų! Visą šalį telkiančiame judėjime dalyvauja 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų, knygas dovanoja šalies gyventojai, bendruomenės, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, užsienio šalių ambasados.

„Knygų Kalėdų“ akciją tradiciškai lydi įdomūs renginiai, į kuriuos kviečiame ne tik skaitytojus, bet ir tuos, kurie norėtų įsilieti į bibliotekos bendruomenę.

Daugiau informacijos:

knygukaledos.lt

Facebook @knygukaledos

Komentarai