Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigų atstovų vizitas bibliotekoje

Vizitas
2018-09-13 / 2018-09-13
Biblioteka

Rugsėjo 13 d. bibliotekoje lankėsi Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigų atstovės A. Fedaravičiūtė, A. Gaidamavičienė, S. Makulavičienė, D. Grušauskaitė, L. Vanagaitienė. Šis apsilankymas buvo buvo vienas iš Druskininkų savivaldybės kūrybinės komandos stažuotės „Efektyvi komunikacija mokykloje bei su socialiniais partneriais – bendradarbiavimo formos ir turinys. Susitarimų kultūra. Mokytojų motyvavimas“ Šiaulių miesto ir rajono savivaldybėse etapų.

Vizito metu pedagogės susipažino su bibliotekos edukacijomis, kitomis veiklomis, jų kryptimis ir rezultatais, bendradarbiavimo su kitomis bibliotekomis ir kultūros įstaigomis praktikomis.

Taip pat buvo apžiūrėtos bibliotekos erdvės, praktiškai išbandytos lankytojams siūlomos edukacijos: mobili inovatyvių technologijų laboratorija vaikams ir jaunimui, Amerikos skaityklos, Kraštotyros ir senųjų spaudinių bei Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių veiklos, Knygos grafikos centre susipažinta su knygos ženklu ir pasidaryti asmeniniai ekslibrisai.

Po įspūdžių gausios ekskursijos  švietimo įstaigų atstovės su bibliotekos darbuotojais aptarė kilusius klausimus ir pasidžiaugė inovatyviomis bibliotekos edukacijomis.

Džiugu, kad Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka sulaukia dėmesio ir svečių ir iš kitų regionų, kurie atvyksta pasisemti gerosios patirties, užmegzti glaudesnius bendradarbiavimo ryšius ir pasidalinti savo idėjomis.

T. Pauliuščenkos inf.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai