Džiuginantys projekto „Prisijungusi Lietuva“ rezultatai

Informacija
2020-01-10 / 2020-01-10
Biblioteka

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ („Prisijungusi Lietuva“) siekia padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis.

2018 metų balandį startavęs projektas kvietė gyventojus registruotis į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiesiems Lietuvos bibliotekose ir sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo bei dalyvavimo mokymuose.

Priėmę naują iššūkį ir veikdami kartu 2019 m. skaitmeninio raštingumo mokymuose apmokėme 32 782 Lietuvos gyventojus:

11 502 žmonės mokėsi pradedančiųjų mokymo programoje;

21 280 dalyvavo pažengusiųjų mokymo programose.

Per 2019 metus iš visų Lietuvos savivaldybių būtent Šiaulių miesto savivaldybės gyventojai aktyviausiai dalyvavo skaitmeninio raštingumo mokymuose. Ypač džiugu, kad iš jų net 2 596 Šiaulių miesto savivaldybės gyventojai savo skaitmeninio raštingumo įgūdžių tobulinimui pasirinko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką. 

Dėkojame, kad pasitikite mūsų biblioteka, joje dirbančiais specialistais, džiaugiamės Jūsų pasiektais rezultatais ir lauksime šių metų mokymuose!

 

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.  

 

 

Komentarai