Evos Tombak knygos pristatymas

Knygos pristatymas
2019-11-08 / 2019-11-08
Bibliotekos Konferencijų salė

Lapkričio 8 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyko Evos Tombak knygos „Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos“ pristatymas.

Kaip kūnas reaguoja į įvairias infekcijas ir užkratus, taip ir mintims būtina higiena, nes neišvarytos blogos mintys gali varginti iki gyvenimo pabaigos. Autorė atvira: „Atia, suskiai!“ jos pačios ir jos vyro bendras kūrinys – „aš rašiau, Viktoras piešė“. Tai – knyga apie mus, todėl kartu leisimės į kelionę apsivalymo link…

Psichologė dr. Vaiva Klimatė Evos Tombak knygą apibūdina kaip unikalų romano, savipagalbos knygos ir dienoraščio derinį. Anot jos, verčiant knygos puslapius, tarsi žvelgi į kito žmogaus gyvenimą pro rakto skylutę. Ir nors baisu, kad būsi pričiuptas, smalsumas nugali. Tiesa, ji pataria skaityti šią knygą galvojant apie save – kelti klausimus sau ir išgirsti save, o galbūt net mesti iššūkį ir išbandyti rašymą kaip pagalbos sau formą. Knygoje nėra konkrečių patarimų ką konkrečiai ir kaip daryti. Šiuos atsakymus reikia rasti patiems – juk mūsų vidus tai žino. Galbūt knyga padės tai sužinoti ir mūsų sąmonei.

I. Slonksnytės nuotr.

 

 

Komentarai