Finalinis „MediaLab / Baltics“ renginys Daugpilyje

Konkursas
2019-05-02 / 2019-05-03
Amerikos skaitykla

Gegužės 2–3 dienomis Daugpilyje (Latvija) vyko finalinis projekto-konkurso „MediaLab / Baltics“ renginys. Projekto tikslas – suvienyti aktyvius Baltijos šalių paauglius, besidominčius žiniasklaidos priemonėmis, jų naudojimu, medijų raštingumu ir žiniasklaidos turinio kūrimu.

Lietuvos laimėtojai, moksleiviai iš Šiaulių Didždvario gimnazijos, susitiko su komandomis iš Latvijos ir Estijos ir varžėsi dėl nugalėtojo prizo. Renginio metu moksleiviai klausėsi paskaitų apie socialines medijas, medijų raštingumą ir dalyvavo komandiniuose žaidimuose.

Antroje dienos pusėje jų laukė užduotis – pasirinkus norimą formatą sukurti vieno komandos nario istoriją, kuri atspindėtų jų kartą. Visos trys komandos šią užduotį atliko skirtingai – moksleiviai iš Lietuvos sukūrė filmuką panaudodami interviu metodą, merginos iš Latvijos įrašė tinklalaidę (angl. podcast), o estai parašė straipsnį ir jį pristatė. Visų darbus vertino komisija.

Apdovanojimų ceremonijos metu paaiškėjo „MediaLab / Baltics“ nugalėtojai – moksleivių komanda iš Lietuvos, Šiaulių Didždvario gimnazijos (Goda Karinauskaitė, Augusta Severa Lukošaitytė, Vasarė Gaupštaitė, Airidas Brikas, Karolis Sniečkus).

Konkursą organizavo JAV informacinis centras Daugpilyje (Latvija), Amerikos skaitykla Šiauliuose (Lietuva) ir „American Space“ Narvoje (Estija).

 

Komentarai