Jaunųjų protų lygos miesto finalas

Renginys
2019-03-13 / 2019-03-13
Bibliotekos Konferencijų salė

Visą sezoną kovojusios Jaunųjų protų lygos gimnazistų komandos kovo 13 d. išbandė jėgas lemiamame sezono žaidime – miesto finale ir varžėsi dėl patekimo į Auksinį finalą, kuriame susitiks geriausios Šiaulių, Vilniaus ir Klaipėdos miestų lygos komandos.

Šiaulių miesto finale nuo pirmojo turo nepralenkiama buvo „Rakužienės smogikų“ komanda iš Juliaus Janonio gimnazijos ir laimėjo ne tik bilietus į Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklį „Skulptūra“, bet ir tiesioginį bilietą į pagrindinį finalo žaidimą. Antrą vietą užėmė komanda „Žemė sukasi“, o trečią – „Gerai, kad aš genijus“. Prizininkai apdovanoti lygos rėmėjos UAB „Rūta“ saldžiomis dovanėlėmis.

Kaip įprasta, buvo sužaisti 4 turai po 10 įvairių klausimų ir visų pamėgtas azartiškas Ekstra turas, kuris šįkart buvo vaizdinis ir nufilmuotas lygos rėmėjos UAB „Rūta“ patalpose. Antrasis klausimų turas turėjo sąsają – visus atsakymus siejo vienas žodis – auksas. Jį pridėjus prie atsakymų išeidavo žinoma frazė, pvz.: aukso amžius, Aukso orda, Aukso Vartai ir t. t. Vienoms komandos ši sąsaja padėjo, o kitoms gal kaip tik pakišo koją. Žaidėjams netrūko jaunatviško užsidegimo, azarto ir, žinoma, smagių emocijų teisingai išnarpliojus sudėtingą klausimą.

Žaidimą vedė Juliaus Janonio gimnazijos moksleivis Edgaras Sviščiovas.

Jaunųjų protų lygos antrojo sezono finalas vyks balandžio 7 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje.

Lygos partnerė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

R. Gedrimo inf. ir nuotr.

Komentarai