Knygų Kalėdų šeimadienis

Informacija
2017-12-03
Biblioteka

2017 m. gruodžio 3 d. bibliotekoje vyko šventinis Knygų  Kalėdų šeimadienis. Kaip visada, taip ir šį šeimadienį mažus ir didelius kvietėme į kūrybines dirbtuves. Kūrybinės studijos „Menoja“ dailininkės mokė kurti spalvingus kalėdinius  atvirukus. Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės surengė „Šokius su knyga“ – naują ir labai linksmą edukacinį užsiėmimą. Mėgstantys skaityti knygas noriai dalyvavo ir išmaniojoje literatūrinėje viktorinoje, o tie, ką domina įvairios technologijos ir išmanūs daiktai,  dalyvavo robotų varžytuvėse, stebėjo pasaulį pro virtualiosios realybės akinius.

Šeimadienio staigmena – „Knygos teatras“, kuris pristatė pirmąjį savo spektaklį vaikams „Trumpos istorijos apie…“, sukurtą pagal rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus. Spektaklis pastatytas bendradarbiaujant su Lietuvos aklųjų biblioteka, todėl yra ypatingas. Aktoriai siekė sužadinti žiūrovų vaizduotę ir perkelti juos į kitokį, juslinį, pasaulį. Jie suvaidino 3 istorijas, kurias  buvo galima ne tik išgirsti ir pamatyti, bet ir patirti pasikliaujant lytėjimo, uoslės ir skonio receptoriais.

Tai buvo paskutinis šeimadienis bibliotekoje šiais metais, tačiau panašių ir dar smagesnių švenčių visai šeimai sulauksite ir kitąmet. Tad iki susitikimo!

Šeimadienius rėmė Šiaulių miesto savivaldybė.

Daugiau nuotraukų Facebook’e.

Komentarai