Knygų Kalėdos 2017 buvo dosnios

Informacija
2018-01-09 / 2018-01-09
Biblioteka

Trims Karaliams išdalijus dovanas, baigėsi ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama Knygų Kalėdų akcija. Priminsime, kad šį kartą kvietėme dovanoti knygas SAVO bibliotekai. Tai, kurioje dažniausiai lankotės, kurią mylite, mėgstate, kurioje jums gražu, saugu ir gera.

2011 metais Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos skaitytojų inicijuota knygų dovanojimo akcija išplito po visą Lietuvą ir tapo gražia kasmete tradicija, neatsiejama Kalėdų šventės dalimi. Knygų bičiulius visoje šalyje telkiančiame judėjime dalyvauja viešųjų (1270 ) ir mokyklų bibliotekų (1500) darbuotojai ir skaitytojai.

Sulaukėme dovanų ir mes – beveik 200 knygų. Ir ne tik iš pavienių lankytojų. Knygų dėžę bibliotekai perdavė Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija. Knygelių mainais į edukacinį užsiėmimą Mobilioje laboratorijoje dovanojo Emilis ir Vilius, apsilankę bibliotekoje per žiemos atostogas kartu su mama Marina Visockiene, akcinės bendrovės „Šiaulių energija“ specialiste. Jie atsiliepė į bibliotekos kvietimą dalyvauti Knygų Kalėdų akcijoje „Dovanok knygą ir dalyvauk edukacijoje!“

Dėkojame visiems už parodytą gerumą, kilnios ir bibliotekas turtinančios akcijos „Knygų Kalėdos“ palaikymą, dovanotas vertingas knygas ir kviečiame dažniau lankytis mūsų knygų lobyne. Juk skaitymas protui, anot anglų poeto Džozefo Adisono, – tartum fiziniai pratimai kūnui.

 

Komentarai