„Knygvežiukas“ grįžta!

Edukacinis užsiėmimas
Biblioteka

Atėjus pavasariui, laikas ir „Knygvežiuko“ komandai vėl ruoštis į naujas keliones!

„Knygvežiukas veža 2019“ – tęstinis Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos projektas, kurio tikslas – bendradarbiaujant su Šiaulių ir Telšių apskričių mokyklų bibliotekomis ir profesionaliais kultūros ir meno kūrėjais, ugdyti atokiau nuo didžiųjų Lietuvos miestų gyvenančių vaikų skaitymo kultūrą, skatinti meninį pažinimą inovatyviomis ir įtraukiomis kūrybinėmis veiklomis.

Praėjusiais metais ŠAVB „Knygvežiuko“ komanda, bendradarbiaudama su Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktore Monika Šaltyte-Dovydavičiene ir Jaunimo forumo teatru, su interaktyvia edukacine programa aplankė net 9 mokyklas, pradžiugino daugiau nei 360 penktų–aštuntų klasių mokinių.

Džiugiu pranešti, kad šiemet „Knygvežiukas“ atsinaujina! Šiuo metu rengiama nauja edukacinė programa, kurią kruopščiai kuria ne tik projekto iniciatoriai, bet ir projekto partneriai – Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Monika Šaltytė-Dovydavičienė ir Šiaulių kino meno klubo vadovas Viktoras Gundajevas. Projekto metu daugiausia dėmesio skiriama ekranizuotoms paauglių knygoms, tad bus tikrai įdomu!

Nekantriai laukiame pirmųjų kelionių, kurios numatytos jau gegužės mėnesį!

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Agnės Pranckutės inf.

Ievos Slonksnytės nuotr.

Komentarai