Knygvežiukas šurmuliavo Radviliškyje

Edukacinis užsiėmimas
2019-05-22 / 2019-05-22
Biblioteka

Gegužės 22 dieną visa Knygvežiuko komanda aplankė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnaziją. Tai jau antroji projekto „Knygvežiukas veža 2019“ išvyka. Džiugu, kad prie komandos prisijungė ne tik Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Monika Šaltytė, bet ir Šiaulių kino meno klubo vadovas Viktoras Gundajevas. Nesunku nuspėti, kad šiemet projekto programa taip pat pasikeitė – šįkart mokiniai supažindinami su ekranizuotomis knygomis, filmo kūrimo ypatumais ir, be abejo, su pačia vaidyba.

Radviliškyje projekto komandą pasitiko visas būrys šeštų, septintų ir aštuntų klasių mokinių, smalsiai laukusių mūsų užsiėmimo.

Edukacijos metu vaikai turėjo galimybę susipažinti su skirtingais filmų kūrimo ir montavimo būdais, patys tapti aktoriais, dalyvauti interaktyvioje viktorinoje ekranizuotų knygų paaugliams tema, taip pat sužinojo, kas yra Forumo teatras, kuo jis ypatingas, ir patys dalyvavo vaidinime. Nuveikta išties labai daug!

Patys aktyviausi renginio dalyviai buvo apdovanoti šauniais prizais. O kaipgi biblioteka be knygų? Projekto komanda mokyklos bibliotekai padovanojo visą glėbį naujų ir vertingų knygų vaikams ir paaugliams, kurias galės skaityti visi mokyklos mokiniai.

Knygvežiuko komanda džiaugiasi, kad projektas vyksta jau antrus metus. Kiekvienąkart smagu matyti besišypsančius ir susidomėjusius mokinių veidus. Negana to, dar smagiau įsitikinti, kad knyga, nepaisant visų šiuolaikinių technologijų įtakos, gali sudominti ir sudomina ne vieną vaiką.

Lauksime kitų kelionių!

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Agnės Pranckutės inf.

Reinaldo Šulskio ir Viktoro Gundajevo nuotr.

Komentarai