Kūrybinės rinktinės „Bičkopis“ pristatymas

Knygos pristatymas
2019-03-07 / 2019-03-07
Bibliotekos Mažoji salė

Kovo 7 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje buvo švenčiamas humanitarinės studijos „Plėviasparniai“ dvidešimtmetis. Ta proga pristatyta ir kūrybinė rinktinė „Bičkopis“.

Į šią studiją susibūrusios kūrybingos šiaulietės į rinktinę sudėjo geriausią savo kūrybą, būsimam knygos skaitytojui išliejo širdį, pasidalino savo mintimis ir patyrimais…

Knygos sudarytoja Ramutė Saulė ir viršelio dailininkė Lolita Braza atskleidė, kad: „Kūrybos rinktinė BIČKOPIS įprasmina studijos dvidešimties metų gyvavimą, literatūrinę veiklą Saulės mieste ir Šiaurės Lietuvos krašte. Plėviasparnių mintys ir jausmai, patyrimai ir ieškojimai, pašmaikštavimai ir liūdesys – sudėti į auksinį korį sielai gaivinti.

Knygos redaktorės prof. Džiuljetos Maskuliūnienės nuomone, šioje knygoje surinkti dešimties šiauliečių moterų tekstai atrinkti ypač kruopščiai ir su didele atsakomybe prieš save ir savo skaitytoją.

Rinktinės pristatymą aplankęs LR Seimo narys, ŠAVB globėjas dr. Stasys Tumėnas pasidžiaugė šia galiausiai įgyvendinta idėja sukurti tokio pobūdžio studiją, mokant kūrybinio rašymo ir  sulaukus tokio ilgai brandinto, solidaus rezultato kaip rinktinė „Bičkopis“.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai