Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius „Kiemuose“

Renginys
2020-08-18 / 2020-08-18
Biblioteka

Rugpjūčio 18 d. Talšos g. 4 kieme paskutiniame 2020 m. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos projekto „Kiemai“ renginyje šiauliečių ir miesto svečių laukė keliautojai, žurnalistai, knygų ir televizijos laidų autoriai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Gerai žinomi svečiai daugiabučio namo kieme kalbėjosi ir kvietė šiauliečius diskutuoti tema „Renkant pasaulio trupinius“, pasakojo apie savo kelionių įspūdžius, ateities planus, įgytą patirtį.

Nuo 17.00 val. renginį apšildė grupė Kieno Mishke Kankorezhiai.

Paskutiniuose KIEMUOSE šiandien pokalbiui Talšos g. 4 kieme susitinka keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius!Triukšmą kelia Kieno Mishke Kankorezhiai!

Posted by Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka on 2020 m. rugpjūčio 18 d., antradienis

ŠAVB renginių ciklas „Kiemai“ 2019 m. susilaukė ypatingo susidomėjimo ir sėkmės – renginių ciklas į daugiabučių kiemus pritraukė mases šiauliečių ir miesto svečių, o bibliotekai įteikta Šiaulių miesto savivaldybės premija už geriausią 2019 metų kultūrinės edukacijos projektą Šiauliuose.

2020 m. projektas grįžto su dar daugiau idėjų ir pramogų šiauliečiams – nauji diskusijų dalyviai, naujos pokalbių temos ir nauji kiemai!

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai